INŻYNIER ELEKTROENERGETYK

WB Electronics, Warszawa Added 21 sierpnia 2024

MIEJSCE PRACY: Warszawa

ZAKRES ZADAŃ:

  • Projektowanie systemów magazynowania energii elektrycznej
  • Opracowywanie projektów formalnych w branżach energetyki i budownictwa, w tym przygotowanie dokumentacji technicznej i formalnej
  • Projektowanie farm magazynów energii oraz opracowywanie rozwiązań dla wyprowadzenia mocy z farm
  • Wsparcie klientów w zakresie realizacji projektów, w tym doradztwo techniczne oraz koordynacja działań projektowych
  • Pozyskiwanie niezbędnych zgód i pozwoleń wymaganych prawem, oraz współpraca z organami administracyjnymi i instytucjami certyfikującymi
  • Zapewnienie zgodności projektów z obowiązującymi normami i standardami branżowymi
  • Wsparcie procesu montażu i eksploatacji urządzeń energetycznych zasilanych energią elektryczną
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej projektowej i instrukcji eksploatacji urządzeń
  • Czynny udział w procesie powstawania i testowania urządzeń oraz opracowywanie dokumentacji odbiorczej urządzeń
  • Przygotowywanie wycen i ofert dla klientów
  • Wyjazdy służbowe
  • Wizje lokalne

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym
  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia budowlane instalacyjne w zakresie projektowania bez ograniczeń sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych SN (uprawnienia SEP)
  • Doświadczenie w zakresie projektowania systemów magazynowania energii elektrycznej oraz znajomość standardów i przepisów regulujących tę dziedzinę
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego i energetycznego, oraz procedur pozyskiwania pozwoleń
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji wykonawczej instalacji i urządzeń elektroenergetycznych
  • Umiejętność obsługi oprogramowania do projektowania inżynierskiego (np. AutoCAD, ETAP, PowerFactory, Eplan P8)
  • Doświadczenie w pracach rozruchowych
  • Bardzo dobra znajomość norm branżowych, przepisów energetycznych i zasad BHP
  • Analityczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wysoki poziom kultury osobistej, zaangażowanie, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak dress code’u
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie kolonii dla dzieci, bilety do kina i teatru, kawa, herbata, napoje, owoce)

LINK DO SKŁADANIA APLIKACJI:

eRecruiter