KIEROWNIK DZIAŁU INSTALACJI SYSTEMÓW NA POJAZDACH I SERWISU ASB

WB Electronics, Skarżysko-Kamienna Added 23 kwietnia 2024

MIEJSCE PRACY: Skarżysko – Kamienna

ZAKRES ZADAŃ:

  • Organizacja nowego działu
  • Współpraca z komórkami WB Electronics S.A przy szkoleniach i zatrudnianiu
  • Współpraca z instytucjami sektora wojskowego i koncernami zbrojeniowymi
  • Zarządzanie pracą zespołów, ustalanie priorytetów i podział zadań
  • Nadzorowanie montażu urządzeń systemów wsparcia pola walki na pojazdach, elementów mechanicznych oraz podzespołów elektronicznych
  • Organizacja przeglądów i napraw systemów ASB
  • Kontrola eksploatacyjna, uruchamianie i testowanie systemów

WYMAGANIA:

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość wykonywania pomiarów elektrycznych i regulacji parametrów według procedur przewidzianych w dokumentacji technicznej
  • Zapewnienie zgodności instalacji z obowiązującymi przepisami i standardami
  • Współpraca z zespołami konstruktorskimi i technologami w celu identyfikacji i rozwiązywania problemów technicznych
  • Udzielanie wsparcia technicznego dla innych działów w firmie

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP do 1KV
  • Znajomość branży zabudów i środowiska wojskowego
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Realny wpływ na rozwój firmy i produkty
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak dress code’u
  • Elastyczne godziny pracy
  • Parking dla Pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie kolonii dla dzieci, bilety do kina i teatru, kawa, herbata, napoje, owoce)

LINK DO SKŁADANIA APLIKACJI:

eRecruiter