PROGRAMISTA C#

WB Electronics, Macierzysz Added 26 sierpnia 2024

(Dział Autonomicznych Systemów Bojowych)

MIEJSCE PRACY: Macierzysz

ZAKRES ZADAŃ:

  • Rozwój i utrzymanie stacji naziemnej do sterowania Bezzałogowych Statków Powietrznych (BSP)
  • Tworzenie dokumentacji technicznej aplikacji
  • Udział w testach terenowych i badaniach BSP

WYMAGANIA:

  • Znajomość środowiska .NET (.net 8) i języka C# potwierdzona doświadczeniem lub własnym portfolio
  • Umiejętność implementacji testów jednostkowych
  • Praktyczna znajomość systemu Linux/Unix oraz Windows
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Podstawowa wiedza z zakresu sieci komputerowych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość Pythona, Basha, Powershella
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Umiejętność programowania zgodnie z zasadami SOLID
  • Doświadczenie z systemami BSP
  • Znajomość Dockera
  • Wiedza z zakresu wirtualizacji

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o szczególnym znaczeniu dla obronności państwa, będącej częścią Grupy WB – największego polskiego eksportera technologii obronnych na rynki międzynarodowe
  • Ciekawe, innowacyjne projekty w rozwijającej się dynamicznie branży zbrojeniowej
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak dress code’u
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie kolonii dla dzieci, bilety do kina i teatru, kawa, herbata, napoje, owoce)

LINK DO SKŁADANIA APLIKACJI:

eRecruiter