SPECJALISTA DS. DYNAMIKI LOTU

WB Electronics, Ożarów Mazowiecki Added 19 czerwca 2024

MIEJSCE PRACY: Ożarów Mazowiecki

ZAKRES ZADAŃ:

  • Przeprowadzanie symulacji CFD opływów wewnętrznych jak i zewnętrznych
  • Analizowanie wyników oraz propozycje zmian w bryle aerodynamicznej
  • Raportowanie wyników obliczeń
  • Projektowanie bezzałogowych statków powietrznych (stałopłatów)
  • Udział w testach i badaniach bezzałogowych statków powietrznych
  • Współpraca z zespołem konstrukcyjnym

WYMAGANIA:

  • Studia wyższe na kierunku z obszaru konstrukcji lotniczych
  • Znajomość oprogramowania Ansys Fluent
  • Znajomość oprogramowania CAD 3D (preferowana znajomość SolidWorks)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Profesjonalne podejście do pełnienia obowiązków
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole oraz szybkiego rozwiązywania problemów
  • Silna motywacja i chęć rozwoju

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak dress code’u
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie kolonii dla dzieci, bilety do kina i teatru, kawa, herbata, napoje, owoce)

LINK DO SKŁADANIA APLIKACJI:

eRecruiter