SPECJALISTA DS. GOSPODARKI MAGAZYNOWEJ

WB Electronics, Ożarów Mazowiecki Added 4 czerwca 2024

MIEJSCE PRACY: Ożarów Mazowiecki

ZAKRES ZADAŃ:

  • Ewidencjonowanie, wstępna weryfikacja, przekazywanie do odpowiedniego magazynu elementów, podzespołów i komponentów dostarczonych przez dostawców
  • Wprowadzanie do systemu magazynowo – księgowego informacji na temat dostaw zamówionych elementów, podzespołów i komponentów na podstawie otrzymanych dokumentów
  • Nadzór nad terminową realizacją złożonych zamówień
  • Wyjaśnianie spraw związanych z ewentualnymi reklamacjami w zakresie niezgodności asortymentowo – ilościowej dostarczonego towaru
  • Wysyłka towarów reklamowanych towarów
  • Składanie raportów o przebiegu realizacji otrzymanych zadań
  • Obsługa magazynowego systemu informatycznego w zakresie uprawnień przyznanych do stanowiska

WYMAGANIA:

  • Dbałość o dobry wizerunek firmy,
  • Przestrzeganie tajemnicy przedsiębiorstwa,
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • Rzetelne, terminowe i efektywne wykonywanie powierzonych zadań,
  • Przestrzeganie postanowień regulaminu pracy, przepisów BHP i ppoż

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak dress code’u
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie kolonii dla dzieci, bilety do kina i teatru, kawa, herbata, napoje, owoce)

LINK DO SKŁADANIA APLIKACJI:

eRecruiter