SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ

WB Electronics, Ożarów Mazowiecki Added 12 lipca 2024

MIEJSCE PRACY: Ożarów Mazowiecki

ZAKRES ZADAŃ:

  • Opracowanie dokumentacji eksploatacyjnej w zakresie obsługi i eksploatacji urządzeń i systemów
  • Współpraca z innymi działami mająca na celu tworzenie dokumentacji eksploatacyjnej
  • Opracowywanie metodyk badań oraz testów systemów teleinformatycznych
  • Opracowywanie konfiguracji systemów teleinformatycznych na zgodność z wymaganiami
  • Uruchomienia i testy systemów teleinformatycznych w siedzibie firmy
  • Uruchomienia i odbiory techniczne systemów teleinformatycznych u klienta
  • Współpraca z innymi działami podczas badań systemów teleinformatycznych
  • Organizacja i przygotowanie sprzętu na pokazy
  • drobne naprawy sprzętu
  • Zdobywanie wiedzy i umiejętności w zakresie obsługi urządzeń i systemów
  • Organizacja stanowiska pracy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika lub pokrewne)
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość środowiska Windows (Linux- opcjonalnie)
  • Znajomość obsługi pakietu Ms Office (w tym Microsoft Visio)
  • Umiejętność czytania schematów ideowych, blokowych oraz montażowych systemów i urządzeń elektronicznych
  • Znajomość podstaw konfigurowania sieci teleinformatycznych
  • Umiejętność posługiwania się aparaturą kontrolno-pomiarową
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych i wizji lokalnych.
  • Zdolności manualne i doświadczenie przy uruchamianiu i naprawie urządzeń elektronicznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Ważny paszport
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu, kreatywność, doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
  • Silna motywacja i chęć rozwoju
  • Profesjonalne podejście do pełnionych obowiązków

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak dress code’u
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie kolonii dla dzieci, bilety do kina i teatru, kawa, herbata, napoje, owoce)

LINK DO SKŁADANIA APLIKACJI:

eRecruiter