TECHNOLOG – KONSTRUKTOR ELEKTRONIK

Radmor, Gdynia Added 9 maja 2024

MIEJSCE PRACY: Gdynia

ZAKRES ZADAŃ:

  • Jako Technolog Konstruktor Elektronik, staniesz się członkiem interdyscyplinarnego zespołu osób tworzących Dział Technologiczny i będziesz projektował procesy testowania, opracowywał dokumentację technologiczną, a także uczestniczył w procesie wdrożenia do produkcji projektowanych urządzeń

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższego w kierunku elektronika, automatyka, telekomunikacja lub pokrewne
  • Znajomość narzędzi i metodyk testowania oraz umiejętność diagnozowania modułów
  • Umiejętność projektowania i uruchamiania stanowisk pomiarowych
  • Znajomość oprzyrządowania pomiarowego (np. multimetry, analizatory, oscyloskopy)
  • Gotowość do poszukiwania, poznawania i wdrażania nowych technologii procesów produkcyjnych
  • Kreatywność i umiejętności organizacji pracy własnej
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2 niezbędnej do czytania dokumentacji technicznej i prowadzenia korespondencji zagranicznej

MILE WIDZIANE:

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania do rysowania schematów i projektowania obwodów drukowanych (np. PADS) oraz umiejętność programowania w języku C/C++ i Python

CO OFERUJEMY:

  • Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia i umowę o pracę od pierwszych dni.
  • finansujemy Twoje szkolenia
  • Partycypujemy w kosztach nauki na studiach I, II i III stopnia oraz studiach podyplomowych
  • Umożliwiamy Ci pracę w otoczeniu nowoczesnego i zróżnicowanego wyposażenia technicznego
  • Wymieniamy się wiedzą techniczną
  • Elastyczny czas pracy, możliwy do dostosowania do życia prywatnego
  • Niekorporacyjna atmosferę, brak dress code’u
  • Wolne weekendy
  • Dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenia medycznego, aktywności sportowej i kulturalnej
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Program poleceń pracowniczych
  • Platforma do doskonalenia języków obcych
  • Parking i szatnie rowerową
  • Pokój rekreacyjny (z tenisem stołowym, bilardem, piłkarzykami, konsolą)

LINK DO SKŁADANIA APLIKACJI:

eRecruiter